BASIN BÜLTENLERİ

21 Eylül 2018
İstanbul, Bakırköy'de doğan Buğrahan, ilk ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Edirne'deki Trakya Üniversitesine devam ederken, grubu ilk olarak “Bandoların Savaşı” ve “Rock'n Dark Express” gibi saygın müzikal yarışmalara katıldı. Daha sonra Buğrahan, eğitimini özel bir akademide geliştirdi.

Buğranın altı şarkıdan oluşan bir albüm çıktı. Çok sevilen albüm "Umay Umay" dan "Naylon" hariç, Buğrahan diğer beş şarkının bestecisi oldu.

2015 yılında Buğrahan, "Delibal" adlı popüler filmin soundtrack'inde yer alan ilk single "Kal Yanımda" yı çıkardı.

Bir sonraki tek "Leyla" 2018 Ekim ayında piyasaya sürülecek.3 Eylül 2018
2013 yılında yayınlanan 6 şarkılık bir albümle müzik dünyasına giriş yapan Buğra, 2015 yılında ise ilk single’ı ‘’Kal Yanımda’’yı dinleyicilerle buluşturdu. Bu şarkıyı Delibal filminin soundtrack’lerinden biri olarak dinledik. Şimdi ise sözleri ve müziği Buğra’ya ait, düzenlemelerini ise Mustafa Kemal Öztürk’ün yaptığı 5. single’ı ‘’Leyla’’ müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Sertan Öksüz yönetmenliğindeki klip ise Moskova sokaklarında çekildi. GTR etiketiyle yayınlanacak olan ‘’Leyla’’ 28 Eylül’de sadece iTunes’da, 5 Ekim itibariyle tüm dijital platformlarda ve TV kanallarında yayında!